KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 15646125

nr 1564 6125

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Teckningar, 15 st, Signerade, oramade, 30x35 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 september 2023
kl 20:44:21

17/9 20:14:13 1      Vinnande bud

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad